Doktryna Nowoczesnego Audytora

Kompleksowy program on-line nt. przeprowadzania Audytów. Zapraszam na 6 tygodniowy kurs, który pozwoli ci zdobyć uprawnienia audytora i poszerzyć wiedzę na temat audytowania.

Kurs spełnia wymagania:

 • audytora wewnętrznego ISO 9001:2015
 • audytora wewnętrznego ISO 45001:2018
 • audytora wewnętrznego ISO 14001:2015
 • audytora procesu
 • audytora produktu
 • audytora jakości dostawców

Po ukończeniu szkolenia i pozytywnym wyniku egzaminu wydawane są Certyfikaty Audytora Wewnętrznego wymienionych systemów.

Dołącz do kursu (1297 zł)

Prowadzący szkolenie

Artur Mydlarz<
Artur Mydlarz Quality Manager / Audytor / Trener

Zawodowo

Quality Manager z z 10 letnim doświadczeniem w wymagającej branży lotniczej – produkcji silników odrzutowych.

Twórca wielu systemów Excel do automatyzacji zarządzania jakością.

Mentor audytorów produkcji lotniczej, ekspert z zakresu zarządzania jakością dostaw, produkcji oraz kontroli jakości.
W swojej karierze zawodowej rozwiązał dziesiątki skomplikowanych problemów jakościowych metodami 8D, A3, Six Sigma. Zarządzając przy tym interdysplinarnym zespołem ekspertów z różnych lokalizacji w świecie.

Pasjonat usprawnień i filozofii lean management spójnej z potrzebami przedsiębiorstwa, klienta oraz również pracowników.

Twórca największego bloga w Polsce o zarządzaniu jakością i ciągłym doskonaleniu www.inzynierjakosci.pl

Certyfikaty

Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors, Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Green Belt Six Sigma, Lean Management Academy, TUV AS9100.

Artur Mydlarz

Manager Jakości - autor bloga inzynierjakosci.pl

Lloyd’s Register<
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że DNA Doktryna Nowoczesnego Audytora
łączy siły z Lloyd’s Register.

Lloyd’s Register, firma z 260 letnim doświadczeniem, objęła patronat merytoryczny nam moim programem DNA Doktryna Nowoczesnego Audytora.

Założona w 1760 roku firma Lloyd’s Register jest międzynarodowym dostawcą usług w sektorze Business Assurance. Celem Lloyd’s Register jest poprawa wyników swoich klientów i ich bezpieczeństwa poprzez realizowane profesjonalne usługi certyfikacji, szkoleń, audytów i weryfikacji wg powszechnych norm z rodziny ISO, jak i standardów branżowych oraz specyficznych wymagań klientów.

Lloyd’s Register

Patronat Merytoryczny

O kursie

Co otrzymam w kursie?

Kurs w formie on-line to 70 gotowych lekcji wideo podzielonych na 6 modułów. W każdym tygodniu zwalniany jest jeden moduł kursu. Każdy z modułów zawiera około 10 filmików o długości od 5 do 12 minut. Poza filmami dostępne są również inne materiały: prezentacje, checklisty z pytaniami, formularze, raporty z audytu itp.

Po zakończeniu danego modułu spotkamy się w zamkniętej grupie, gdzie odpowiem na wszystkie Wasze pytania.

Moduły kursu:
 • Audyt teoria i podstawy
 • Przygotowanie do audytu
 • Przeprowadzenie audytu
 • Podsumowanie audytu i przygotowanie raportu
 • Finalizowanie akcji poaudytowych
 • Etyka i umiejętności miękkie audytora
O Programie

Doktryna Nowoczesnego Audytora to wyjątkowy program mający za cel przekazanie eksperckiej wiedzy i doświadczenia z zakresu Audytowania.

Teoretyczna i praktyczna wiedza zawarta w programie pozwoli Ci w pełni zrozumieć zagadnienia dotyczące audytowania systemów zarządzania, procesów czy produktu – wewnętrznie jak i u dostawców.

DNA to kurs dla osób chcących rozwijać się w pracy audytora jak i również osób, które chcą rozpocząć pracę jako audytor.

1297 zł

Czego się naucze

Praktyczne umiejętności audytowania
Praktyczne umiejętności audytowania

Poznasz nie tylko teorię audytowania, ale również praktyczne aspekty tego procesu. Nauczę Cię wykorzystywania audytu nie tylko do stwierdzania zgodności z wymaganiami, ale również do rozwijania procesów i całej firmy.

Zdolność radzenia sobie ze stresem w trakcie audytu
Zdolność radzenia sobie ze stresem w trakcie audytu

Pomimo świetnego przygotowania i wiedzy teoretycznej, sam audyt może przysparzać sporo stresu. Opowiem Ci jak sobie z tym radzić i jakie techniki używać.

Kompetencje miękkie i wiedzę na temat etyki pracy audytora
Kompetencje miękkie i wiedzę na temat etyki pracy audytora

Praca audytora to praca głównie z ludźmi. Nie obędzie się bez dobrych fundamentów umiejętności miękkich. Nauczę Cię jak radzić sobie z trudnymi rozmówcami i sytuacjami.

Opinie Studentów

Co do samego kursu to jestem bardzo zadowolony, można się było nauczyć wielu ciekawych rzeczy, na pewno będę wracał do kursu. Dopiero zaczynam swoją karierę jako inżynier jakości i na pewno przyda mi się zdobyta wiedza, to znaczy już się przydaje :). Polecam kurs.

Patryk
Patryk

Uczestnik Szkolenia

Bardzo fajny kurs. Kolejny raz się nie zawiodłam. Z normą ISO 9001 dobrze się poznaliśmy na studiach i później w pracy, miałam okazję też przeprowadzać audyty, natomiast jakiś czas już tego nie robiłam i postanowiłam sobie tym kursem odświeżyć i poszerzyć wiedzę- z przyjemnością oświadczam, że cel został zrealizowany. Do tego zautomatyzowany formularz- rewelacja. Podsumowując, w tym kursie otrzymujesz wiedzę podręcznikową dodatkowo zweryfikowaną, bo popartą doświadczeniem, wskazówki i narzędzia, które można od razu wykorzystać. Bardzo się cieszę, że wzięłam w nim udział, bo pozwolił mi przypomnieć sobie rzeczy, które są najistotniejsze przy audytowaniu.

Anna
Anna

Uczestnik Szkolenia

Kursem jestem zachwycona. Idealnie dobrałeś zagadnienia i przedstawiłeś je w przystępnej formie. Informacje są bardzo konkretne. Mam wrażenie, że nie tylko jesteś świetnym nauczycielem, ale także przekazywanie wiedzy sprawia Ci przyjemność. Bardzo ciekawy pomysł z grupą na Fb. Dzięki temu, gdy tylko pojawiają się jakieś wątpliwości, możemy je bardzo szybko rozwiać. Przede mną bardzo dużo pracy. Mam nadzieję, że dzięki zdobytej wiedzy będę mogła zostać takim audytorem, jakiego obraz mam w głowie.

Alicja
Alicja

Uczestnik Szkolenia

Piszę do Ciebie w związku z zakończonym szkoleniem, przerobiłam wszystkie materiały w tym moduł bonus, brałam udział w spotkaniach na żywo i jestem bardzo zadowolona z poziomu i sposobu przekazania wiedzy z tematyki audytowania. Gdybym trafiła na Twoje szkolenie kilka lat wcześniej, moja praca byłaby o wiele prostsza i efektywniejsza.

Agnieszka
Agnieszka

Uczestnik Szkolenia

Na początku chciałabym podziękować za bardzo treściwy kurs oraz dużą dawkę jasno przekazanej wiedzy. Bardzo spodobał mi się moduł „miękki” i myślę, że takie podejście powinno być szerzej promowane. Bonusowy moduł ISO 9001:2015 doskonale uporządkował moje spojrzenie na tę normę. Kompleksowy kurs, tematy fajnie „poukładane” i dużo motywacji z grupy na facebook’u. Dziękuję!

Aleksandra
Aleksandra

Uczestnik Szkolenia

Co do samego kursu, zdecydowanie jest to kawał dobrego kursu, z konkretną wiedzą. Kurs w formie nagrań wideo jest bardzo ciekawym rozwiązaniem, długość nagrań jest odpowiednia i nie zawiera zbędnego gadania, co na pewno sprawia, że człowiek się nie nudzi i chce odpalać kolejną lekcję. Na plus dla tego kursu są dodatkowe materiały do nagrań, które pozwalają poszerzać wiedzę. Nie mogę nie wspomnieć o samym mentorze tego kursu Arturze, myślę, że to głównie dzięki Tobie, twojej charyzmie i ogromnej wiedzy ten kurs jest tak dobry i przystępny.

Weronika
Weronika

Uczestnik Szkolenia

Szkolenie było na wysokim poziomie merytorycznym. Artur wykazałeś się doskonałą znajomością tematu. Na live konkretne odpowiedzi do zadanych pytań. Śmiało mogę polecić ten kurs początkującym oraz bardziej zaawansowanym

Paulina
Paulina

Uczestnik Szkolenia

Jestem ,,prawie” absolwentką studiów drugiego stopnia, specjalizacji inżynieria jakości. Studiując, miałam zajęcia z przedmiotu ,,audytowanie i doskonalenie jakości” w ilości 20 godzin ćwiczeń oraz 20 godzin wykładów. Po pierwszym module kursu Doktryna Nowoczesnego Audytora moja wiedza była większa niż po całym semestrze zajęć na uczelni. Kurs jest jak najbardziej wart swojej ceny, nie żałuję, że zdecydowałam się wziąć udział w tym kursie. Treści są jasno przedstawione oraz bardzo obszernie. Prowadzący w jasny sposób odpowiada na wszystkie pytania kursantów. Polecam ten kurs zarówno osobom audytującym od dawna, jak i początkującym w tej branży.

Milena
Milena

Uczestnik Szkolenia

Po raz kolejny przekonałam się o Twoim profesjonalizmie. Jako nowicjusz w temacie audytowania, dzięki wiedzy, którą przekazałeś w kursie, czuję, że mogę podjąć się tego tematu i wiem, że jestem dobrze do tego przygotowana. Lubię wyzwania i uczyć się nowych rzeczy, a sposób w jaki przekazujesz wiedzę trafia do mnie 100%

Marta
Marta

Uczestnik Szkolenia

Kurs pozytywnie mnie zaskoczył. Bardzo dużo konkretów i porad „z życia audytora”. Jak zawsze gotowy Excel zrobił robotę i na pewno będzie przeze mnie spersonalizowany i wykorzystywany. Kurs daleki od klepania regułek i przerabiania ściany tekstu. Kolejna przydatna pozycja w Szkole Jakości. Na pewno nie ostatnia u mnie.

Małgorzata
Małgorzata

Uczestnik Szkolenia

Na samym wstępie chciałbym bardzo podziękować za niesamowity kurs, w którym było mi przyjemnie brać udział. Jestem przekonany, że zdobyta wiedza będzie ogromną wartością dodaną dla mojej organizacji. Jednocześnie chciałbym prosić o wystawienie certyfikatów (w tym audytora wewnętrznego).

Tomasz
Tomasz

Uczestnik Szkolenia

Przykładowe lekcje

Struktura szkolenia

Niezbędnik audytu
 • Co to jest audyt?
 • Rodzaje audytu
 • Audyt procesu
 • Audyt systemu
 • Audyt produktu
 • Zalety audytu
 • Cel, zakres i kryteria audytu
 • Uczestnicy audytu
 • Niezależność i obiektywność audytu
Przeprowadzanie audytu
 • Spotkanie otwierające
 • Zadawanie pytań w trakcie audytu
 • Weryfikowanie dokumentacji w trakcie audytu
 • Obserwacje
 • Zadawanie innych pytań w trakcie audytu
 • W jaki sposób zgłosić niezgodność
 • Panowanie nad przeprowadzeniem audytu zgodnie z planem
 • Co zrobić w przypadku braku dostępności dowodów?
 • Odpowiednie podejście do audytowanych.
 • Jak radzić sobie w trudnych warunkach otoczenia?
 • Czy mogę i kiedy przerwać audyt?
Audyt i co dalej?
 • Jak określić czas na wdrożenie akcji korygujących?
 • Czy mogę wydłużyć czas wdrożenia akcji korygujących?
 • Jak uznać, że akcje korygujące będą skuteczne?
 • Jak i kiedy weryfikować czy akcje korygujące były skuteczne?
 • Kiedy mam prawo odrzucić akcje korygujące i wymagać innych?
 • Co robić w przypadku braku odpowiedzi na temat akcji po-audytowych?
 • Jak zamknąć audyt?
 • Kiedy zaplanować kolejny audyt w tym samym miejscu, procesie lub produkcie?
Audyt Zdalny
 • Jak przeprowadzać audyty zdalne? Najlepsze praktyki!
Zaczynamy planowanie audytu
 • Dlaczego musisz przygotować się na audyt?
 • Plan audytu
 • Zasoby audytu
 • Strategie audytu
 • Agenda audytu
 • Poinformowanie o audycie (formatka mail)
 • Niezbędne kryteria do przeprowadzenia audytu
 • Kryteria audytu procesu
 • Kryteria audytu systemu
 • Kryteria audytu produktu
 • Jak przygotować pytania do audytu (checklista)
 • Przykład przygotowanych formatek do audytu
Zakończenie audytu
 • Jakie informacje zebrać do podsumowania audytu?
 • Jak ocenić poziom niezgodności ?
 • Sposób oceny wyniku audytu
 • Kogo zaprosić na spotkanie zamykające audytu?
 • Jak przeprowadzić spotkanie zamykające audyt
 • Jak przygotować raport z audytu? (formatka)
 • Jak przestawić niezgodności w raporcie
 • Przykład raportu i niezgodności z audytu?
 • Do kogo wysłać raport z audytu?
Umiejętności miękkie i etyka audytora DNA
 • Dlaczego audytowanie jest trudne?
 • W jaki sposób zachować niezależność?
 • Jak być profesjonalnym audytorem i nie zepsuć sobie relacji w firmie?
 • Jak radzić sobie ze stresem w trakcie audytu?
 • Jak radzić sobie z trudnymi rozmówcami
 • Jak zachować się w trakcie niepewnych sytuacji odnośnie niezgodności ?
 • Czy mogę pomagać w odpowiedzi w trakcie audytu?
 • Czy mogę pomagać w definiowaniu akcji korygujących ?
Chce dołączyć do kursu

Często zadawane pytania

Chcę zapisać większą liczbę osób z firmy na szkolenie czy dostanę zbiorczą fakturę?

Tak napisz do mnie na kontakt@szkolajakosci.pl

Czy dostanę cały kurs od razu?

Tak. Otrzymujesz cały kurs natychmiast.

Jak szkolenie mi się nie spodoba?

Gwarantuje zwrot pieniędzy do 31 dni od zakupienia programu. Proszę tylko do mnie napisać arturmydlarz@inzynierjakosci.pl

Jeżeli kurs mi się spodoba i go ukończę czy otrzymam certyfikat?

Tak

Nie mam facebooka, jak będę uczestniczyć w spotkaniach online?

Proponują założyć anonimowe konto i dołączyć do zamkniętej grupy. Jak to zrobić pokażę w pierwszym szkoleniu.

Co jeżeli coś jest niejasne lub mam pytania?

Napisz do mnie na kontakt@szkolajakosci.pl. Szybko odpiszę.

Czy dostanę fakturę vat?

Tak wystawiamy fakturę vat, którą możesz przekazać pracodawcy z prośbą o zwrot kosztów szkolenia :).

Jakich narzędzi potrzebuję, aby odbyć kurs?

W zasadzie dobrego połączenia do internetu :).

Kiedy rozpoczyna się szkolenie?

Kurs rozpoczyna się w momencie wykupienia.

Masz jakieś pytania? Napisz do mnie!

Szkoła Jakości
Artur Mydlarz
Szkoła Jakości