Trenerzy

Jeżeli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, to dobrze trafiłeś. Poznaj naszych trenerów. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w pracy z zarządzaniem jakością, produkcją czy ciągłym doskonaleniem.

Artur Mydlarz<
Artur Mydlarz

Zawodowo

Quality Manager z 10-letnim doświadczeniem wymagającej branży lotniczej – produkcji silników odrzutowych.

Mentor audytorów produkcji lotniczej, ekspert z zakresu zarządzania jakością dostaw, produkcji oraz kontroli jakości.
W swojej karierze zawodowej rozwiązał dziesiątki skomplikowanych problemów jakościowych metodami 8D, A3, Six Sigma. Zarządzając przy tym interdysplinarnym zespołem ekspertów z różnych lokalizacji w świecie.

Twórca wielu systemów Excel do automatyzacji zarządzania jakością.

Pasjonat usprawnień i filozofii lean management spójnej z potrzebami przedsiębiorstwa, klienta oraz również pracowników.

Twórca największego bloga w Polsce o zarządzaniu jakością i ciągłym doskonaleniu www.inzynierjakosci.pl

Certyfikaty

Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors, Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Green Belt Six Sigma, Lean Management Academy, TUV AS9100.

Prowadzi szkolenia:

Michał Jezusek<
Michał Jezusek

Zawodowo:
Starszy Inżynier Jakości w azjatyckiej korporacji. W swojej pracy zawodowej uczestniczył również w zagranicznych projektach w Korei Południowej

Audytor dostawców do branży automotive, mający za sobą dziesiątki przeprowadzonych ewaluacji wymagań zgodnie ze specyfikacją IATF 16949:2016.

Wykładowca Akademicki, Audytor IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015, absolwent studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami w Automotive, magister Zarządzania Jakością

Certyfikaty i uprawnienia:
Posiada uprawnienia audytora IATF 16949:2016, VDA 6.3, VDA 6.5, ISO 9001:2015.

Po pracy: kolarstwo, żeglarstwo.

Prowadzi szkolenia:

Michał Kowalczyk<
Michał Kowalczyk

Zawodowo

Jak mówią o nim kursanci, Michał to jedyny trener, który płynnie tłumaczy z Excelowego na nasze. Pomaga ludziom odmieniać ich kariery, ucząc jak skutecznie korzystać z programu Excel. Uświadamia przedsiębiorców o wadze liczb w biznesie, aby mogli zwiększać rentowność firm. Na Facebooku uczy się z nim ponad 40 000 osób.

W każdej firmie, w której pracował, był uznawany za „tego gościa od Excela”. Z jego platformy szkoleniowej skorzystało już ponad 7500 osób. Prowadził zamknięte szkolenia dla największych firm w kraju i na świecie.

Certyfikaty

QMS Representative for 9001 PCBiC, Audytor Wewnętrzny OHSAS 18001,

Prowadzi szkolenia:

Dariusz Antończyk<
Dariusz Antończyk
Zawodowo:

Ma za sobą doświadczenie w pracy w korporacji automotive w trzech fabrykach w obszarach jakości, Lean6Sigma i BHP oraz w przemyśle produkcyjnym jako kierownik jakości i manager produkcji. Zajmował się m.in. jakością dostawców, wdrożeniami nowych projektów oraz doskonaleniem operacyjnym.

Od 3 lat pracuje w jednostce certyfikacyjnej Lloyd’s Register, a obecnie kieruje działem szkoleń, odpowiadając za jakość szkoleń i przygotowanie trenerów. W czasie swojej pracy realizował projekty i zadania zarówno w firmach o bardzo wysokim poziomie systemowej jakości jak i w organizacjach, w których nie miały zastosowania zasady ISO. Większość kariery spędził bezpośrednio przy procesach jakościowych i produkcyjnych więc rozumie realne wyzwania związane ze wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem systemów zarządzania. Obecnie odpowiada za programy szkoleń zarówno dla międzynarodowych korporacji, małych rodzinnych firm jak i jednostek z sektora publicznego.

Certyfikaty i uprawnienia:
Posiada uprawnienia audytora wiodącego ISO 9001:2015 (IRCA 18007) a także audytora wewnętrznego ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO 22000, VDA 6.3

Absolwent Coventry University (UK, Bachelor Degree), Politechnik Gdańskiej (mgr inż.) i SGH (Studia Podyplomowe Manager Jakości)

Prowadzi szkolenia:

Michał Smagała<
Michał Smagała

Dyrektor ds. Szkoleń, Marketingu i Public Relations w Quality Austria-Polska – oddziale międzynarodowej jednostki certyfikującej systemy zarządzania. Sekretarz Konsula Republiki Austrii w Katowicach. Właściciel firmy szkoleniowo-konsultingowej beMIND.pl,

Specjalizuje się w warsztatach efektywności osobistej oraz efektywności zespołów dla kadry managerskiej i pracowników umysłowych, zarządzaniu zmianą oraz strategicznej poprawie skuteczności marketingu i sprzedaży.

Absolwent London School of Public Relations. Odpowiadał m.in. za komunikację medialną Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Współpracował
z wiodącymi firmami z branży przemysłowej, górniczej, IT i deweloperskiej oraz wspierał start-upy w osiąganiu założonych celów.

Wykładowca na studiach managerskich z zakresu: zarządzania zespołem, projektowania kultury organizacyjnej, zarządzania zmianą, negocjacji oraz zarządzania sobą w czasie i efektywności osobistej w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz Wyższej Szkole Ochrony Pracy w Katowicach.

Prowadzi szkolenia: