Trenerzy

Jeżeli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę, to dobrze trafiłeś. Poznaj naszych trenerów. Każdy z nich ma wieloletnie doświadczenie w pracy z zarządzaniem jakością, produkcją czy ciągłym doskonaleniem.

Dariusz Antończyk<
Dariusz Antończyk
Zawodowo:

Ma za sobą doświadczenie w pracy w korporacji automotive w trzech fabrykach w obszarach jakości, Lean6Sigma i BHP oraz w przemyśle produkcyjnym jako kierownik jakości i manager produkcji. Zajmował się m.in. jakością dostawców, wdrożeniami nowych projektów oraz doskonaleniem operacyjnym.

Od 3 lat pracuje w jednostce certyfikacyjnej Lloyd’s Register, a obecnie kieruje działem szkoleń, odpowiadając za jakość szkoleń i przygotowanie trenerów. W czasie swojej pracy realizował projekty i zadania zarówno w firmach o bardzo wysokim poziomie systemowej jakości jak i w organizacjach, w których nie miały zastosowania zasady ISO. Większość kariery spędził bezpośrednio przy procesach jakościowych i produkcyjnych więc rozumie realne wyzwania związane ze wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem systemów zarządzania. Obecnie odpowiada za programy szkoleń zarówno dla międzynarodowych korporacji, małych rodzinnych firm jak i jednostek z sektora publicznego.

Certyfikaty i uprawnienia:
Posiada uprawnienia audytora wiodącego ISO 9001:2015 (IRCA 18007) a także audytora wewnętrznego ISO 14001, ISO 45001, IATF 16949, ISO 22000, VDA 6.3

Absolwent Coventry University (UK, Bachelor Degree), Politechnik Gdańskiej (mgr inż.) i SGH (Studia Podyplomowe Manager Jakości)

Prowadzi szkolenia:

Dr Inż. Tomasz Greber<
Dr Inż. Tomasz Greber

Od ponad 20 lat zajmuję się zagadnieniami związanymi z systemami zarządzania jakością i środowiskiem, zarządzaniem ryzykiem (FMEA, FTA, FMECA) metodami statystycznymi w zarządzaniu jakością (SPC, MSA, DOE, AQL), organizacją pracy, auditami oraz badaniami ankietowymi, podejściami KAIZEN/Lean oraz Six Sigma. Wdrażam i doskonalę systemy zarządzania, prowadzę szkolenia, moderuję warsztaty grup zajmujących się analizą ryzyka w procesach produkcyjnych, handlowych i logistycznych.

Tematyka, w której się specjalizuję i mam naprawdę bardzo duże doświadczenie praktyczne, to zarządzanie ryzykiem (m.in. FMEA), wykorzystanie statystyki w zarządzaniu jakością (m.in. SPC, MSA, DOE, AQL, Weibull) oraz Six Sigma.

Jestem autorem kilkudziesięciu publikacji, w tym książki na temat FMEA (m.in. PFMEA, rFMEA, MFMEA) i książki na temat SPC.

Realizowałem projekty doradcze i szkoleniowe z zakresu FMEA dla wielu firm, w tym m.in.: Bosch, Electrolux, Faurecia, VW, Faurecia, Miele, Philips, Polar/Whirlpool, Thomson, Toshiba, Valeo, Volvo.

Prowadzi szkolenia:

Michał Jezusek<
Michał Jezusek

Starszy inżynier ds. jakości / Wykładowca TUV Nord

Zawodowo: Obecnie Starszy Inżynier ds Jakości w azjatyckiej korporacji, po godzinach trener i wykładowca, ponad 5 lat międzynarodowego doświadczenia w zarządzaniu jakością i projektami (doświadczenie zdobyte w Korei Południwej)

Czynny udział przy zatwierdzeniu produkcji w branży automotive.

Certyfikaty: Audytor VDA 6.3 na licencji VDA QMC, Audytor VDA 6.5 na licencji VDA QMC, Audytor IATF 16949:2016 na licencji VDA QMC, Audytor ISO 9001:2015, Pełnomocnik ds SZJ wg ISO 9001.

Po pracy: kolarstwo, żeglarstwo.

Prowadzi szkolenia:

Artur Mydlarz<
Artur Mydlarz

Zawodowo

Quality Manager z 10 letnim doświadczeniemwymagającej branży lotniczej – produkcji silników odrzutowych.

Mentor audytorów produkcji lotniczej, ekspert z zakresu zarządzania jakością dostaw, produkcji oraz kontroli jakości.
W swojej karierze zawodowej rozwiązał dziesiątki skomplikowanych problemów jakościowych metodami 8D, A3, Six Sigma. Zarządzając przy tym interdysplinarnym zespołem ekspertów z różnych lokalizacji w świecie.

Twórca wielu systemów Excel do automatyzacji zarządzania jakością.

Pasjonat usprawnień i filozofii lean management spójnej z potrzebami przedsiębiorstwa, klienta oraz również pracowników.

Twórca największego bloga w Polsce o zarządzaniu jakością i ciągłym doskonaleniu www.inzynierjakosci.pl

Certyfikaty

Lead Auditor ISO 9001 and AS9100, IRCA – international register of Certified Auditors, Certified Quality System Manager ISO 9001, EHS Manager OHSAS18001 and Environment Manager ISO14001, Green Belt Six Sigma, Lean Management Academy, TUV AS9100.

Prowadzi szkolenia:

Michał Smagała<
Michał Smagała

Dyrektor ds. Szkoleń, Marketingu i Public Relations w Quality Austria-Polska – oddziale międzynarodowej jednostki certyfikującej systemy zarządzania. Sekretarz Konsula Republiki Austrii w Katowicach. Właściciel firmy szkoleniowo-konsultingowej beMIND.pl,

Specjalizuje się w warsztatach efektywności osobistej oraz efektywności zespołów dla kadry managerskiej i pracowników umysłowych, zarządzaniu zmianą oraz strategicznej poprawie skuteczności marketingu i sprzedaży.

Absolwent London School of Public Relations. Odpowiadał m.in. za komunikację medialną Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach. Współpracował
z wiodącymi firmami z branży przemysłowej, górniczej, IT i deweloperskiej oraz wspierał start-upy w osiąganiu założonych celów.

Wykładowca na studiach managerskich z zakresu: zarządzania zespołem, projektowania kultury organizacyjnej, zarządzania zmianą, negocjacji oraz zarządzania sobą w czasie i efektywności osobistej w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz Wyższej Szkole Ochrony Pracy w Katowicach.

Prowadzi szkolenia: